Otse sisu juurde

Mapri Ehitus on Eesti ja Läti ehitusturul tegutsenud üle kümne aasta ning selle ajaga oleme ehitanud üle poole tuhande ehitise. Järjepideva kasvu tulemusena kuulume Eesti suurimate ehitusettevõtete hulka.

Mapri Ehitus on tellijaile ja allhankijaile usaldusväärne ning sõbralik partner. Keskendume lahendustele ja oma kogemusi kasutades pakume klientidele just seda, mida neile vaja. Kliendid on rahul, kui objektil tegutseb kiire, tugev ja tuntud ehitaja ning seetõttu on ka märgatav osa neist meie püsitellijad.

Meie käekäigule on aidanud kaasa hea kliendibaas, uuendusmeelsus, kapitaliseeritus ning korrektne suhtumine koostööpartnereisse. Me peame kinni antud lubadustest.

Mapri Ehituse kontsern annab tööd enam kui 150 inimesele. Eduka ehitusettevõtte tugevus on mitmekülgne ja hästitoimiv meeskond. Inimesed on meie jaoks number üks ja tänu neile oleme enam kui kümne koostööaastaga muutunud väga tugevaks ettevõtteks. 

Ma ei liialda öeldes, et oleme ehitusalal parimate seas. Meeskonna nooruse ja initsiatiivikuse tõttu sarnaneme startup-ettevõttega. Vahe on aga selles, et oleme algusest peale tegutsenud kasumlikult. 

Vanasõna ütleb, et ehitamine ei ole kübara kergitamine. See tähendab, et korralik töö tahab ka korralikku pingutust. Parimate inimeste, vilumuse, oskusteabe ja keskkonnateadlikkusega anname valminud objektid üle kokku lepitud ajaks.

Priit Jaagant
Mapri Ehituse asutaja ja juhatuse esimees