Otse sisu juurde

Töö Mapris

Meie meeskond koosneb ettevalmistusmeeskonnast, kes loob suhteid tellijate, koostööpartnerite ja projekteerijatega. Märkimisväärne osa meie personalist on ehitusinsenerid, kes tegelevad projektide juhtimisega, objektil protsesside ja inimeste juhtimisega ning joonestavad ja projekteerivad. Betoonitööde valmimisele annavad oma suure panuse betooniosakonna ehitustöölised ning Mapri Ehituse arengu, turunduse, ostuprotsesside ja ettevõtte tõhusama toimimise nimel toimetab parimatele lahendustele orienteeritud tugipersonal.

Meie enda inimesed on öelnud, et siin on hea töötada, sest siin on võimalik õppida ja areneda ning vastutada oma töö eest. Samuti ollakse rõõmsad heade omavaheliste suhete üle töökohal. Meil on võimalik rakendada paindlikke töötamise viise ning vähemoluline ei ole töötajatele ka turvatunne ja kindlustatus, mida ettevõte oma meeskonnaliikmetele pakub.  Kui tahta tegutseda meeskonnas, kellel on samasugused väärtused ning meeskonnaliikmete pühendumine organisatsioonile on keskmisest palju kõrgem, siis tasub enda CV meie poole teele panna!  

Nimelt 2017. aastal tehtud Gallupi uuringu järgi on 33% töötajatest organisatsioonile pühendunud ning maailma parimates organisatsioonides  on keskmine pühendumine 70%.  

2021. aastal Mapri Ehituses läbiviidud uuringu tulemusel on lausa 75,3% meie töötajatest organisatsioonile pühendunud! 

Mapri Ehituse ühiskokkamine 2022

Praktika Mapris

Ootame enda ettevõttesse praktikale nutikaid ehitustudengeid, kes soovivad saada töökogemuse Eesti ühes suurimas ehitusettevõttes, et õppida ja areneda tippspetsialistide meeskonnas.

Suur osa meie töötajatest on samuti alustanud oma tööalast teekonda suvel Mapris praktikat tehes. Kui Sa tunned, et oled hea tehnilise taibuga ning organiseerimisvõimeline, siis astu järgmine samm oma karjääriredelil ning võta ühendust meie personalijuhiga.

Kurna kaubanduskeskuse nurgakivi ja sarikapidu 2023

Tööle ja praktikale kandideerimine

Kõige värskemat infot vabade töö- või praktikakohtade osas saab, kui võtad ühendust meie personalijuhiga.

Personalijuht
Angela Nurm
angela@mapri.eu
+372 5303 2771