Ofiss

Skriešanas garās distances un cīņas mākslas ir iekarojušas manu sirdi. Acīs redzams mirdzums, nodarbojoties ar tautas dejām un spēlējot akordeonu. Braucot ar motociklu, patīk atklāt jaunas vietas.

Priit Jaagant
Vadītājs
Tālrunis: +372 506 6432
priit@mapri.eu

Tarmo Roos
Vadītājs
Tālrunis: +372 5237124
tarmo@mapri.eu

Ikdienas darbu sarakstā: 1) Don’t worry 2) Be happy

Heikki Valk
Celtniecības vadītājs
Tālrunis: +372 510 0675
heikki@mapri.eu

Nodarbojos ar ekstrēmo sportu – ziemā baudu snovbordu, bet vasarā sērfoju ar veikbordu. Patiesa bauda!

Artūrs Sausiņš
Pārdošanas vadītājs
Latvijā
Tālrunis: +371 2835 5926
arturs@mapri.eu

Kas nespēj mainīt to, kā tas domā, tas arī nespēj mainīt patiesību un tāpēc nevar panākt nekādu veiksmi.

Margus Väärsi
Pārdošanas vadītājs
Tālrunis: +372 5566 3320
margus@mapri.eu

Kā hobijs man ir basketbols un tautas dejas, kā arī piedalos dažādos tautas sporta skriešanas pasākumos.

Mariliis Hänilane
Sekretāre-vadītāja palīdze
Tālrunis: +372 5361 6059
mariliis@mapri.eu

No saviem hobijiem es izceltu fotogrāfiju, skrituļslidošanu, riteņbraukšanu, snovbordingu un kalnu slēpošanu. Tāpat man reizēm patīk nodarboties ar rokdarbiem un dārza iekārtošanu. Mani aizrauj arī intervālu treniņš.

Kairi Kravets
Sekretāre-vadītāja palīdze
Tālrunis: +372 53498959
kairi@mapri.eu

Viens no maniem hobijiem ir vecas tehnikas atjaunošana. Esmu arī Dienvidigaunijas vecās tehnikas kluba „Levatek“ biedrs.

Veiko Praks
Lepirkumu vadītājs
Tālrunis: +372 523 8839
veiko@mapri.eu

Annika Tammisto
Lepirkumu vadītāja
Tālrunis: +372 527 7343
annika@mapri.eu

Hobiji: izturības sports, mūzika.

Aivar Lehtmaa
Kvalitātes vadītājs
Tālrunis: +372 518 7571
aivar@mapri.eu

Nekad neatsakos no patīkamas kompānijas, aizraujoša pasākuma un izaicinājumu piedāvājoša piedzīvojuma. Vai tā ir strauja un ātra nogāze Alpos, ekstrēma niršanas vieta Indijas okeānā vai arī patīkama pārgājienu taka Igaunijā.

Aigar Rohtla
Galveno būvdarbu
departamenta vadītājs
Tālrunis: +372 5662 7212
aigar@mapri.eu

Andrus Vilt
Galveno būvdarbu
departamenta vadītājs
Tālrunis: +372 5564 1819
andrus@mapri.eu

Brīvajā laikā patīk atpūsties un spēlēt.
Aizraušanās ir volejbols, basketbols, izjādes ar zirgiem un gulēšana :). Nedaudz baudu arī snovbordu un motokrosu.

Kaarel Oberschneider
Betona darbu nodaļas
vadītājs
Tālrunis: +372 5830 3231
kaarel.oberschneider@  mapri.eu

Papildus ražīgam darbam un ģimenes dzīvei aktīvi nodarbojos ar tautas dejām un jogu.

Lilit Jaagant
Analītiķe
Tālrunis: +372 518 4662
lilit@mapri.eu

Manu darbaspēju paaugstina un spriedzi samazina skriešana, braukšana ar velosipēdu un ūdens aerobika. Kā aizraušanās man ir senlietu vākšana. Atvaļinājumu vienmēr pavadu kopā ar ģimeni.

Kadri Sada
Galvenā Gramatvede
Tālrunis: +372 505 4665
kadri@mapri.eu

Ārpus darba baudu ar ģimeni kopā pavadīto laiku. Man ļoti patīk lasīt un gatavot dažādus ēdienus.

Anneli Toming
Grāmatvede
Tālrunis: +372 527 4237
anneli@mapri.eu

Garas pastaigas un suns. Riteņbraukšana. Laba kompānija, garšīgs ēdiens un mājīgas kafejnīcas. Teātris un mūzika. Ceļošana.

Reelika Mitrovski
Dizaina projektu vadītāja
Tālrunis: +372 56 504 502
reelika@mapri.eu

Mihkel Kannelmäe
Dizaina projektu vadītājs
Tālrunis: +372 526 2182
mihkel.kannelmae            @mapri.eu

 

Ziemā nodarbojos ar slēpošanu, vasarā baudu pludmali un jūru. Cauru gadu man patīk skatīties un spēlēt basketbolu, tomēr mani interesē arī citas bumbu spēles.

Sven Nuter-Tammin
Projektētājs
Tālrunis: +372 5591 4845
sven@mapri.eu

Mani hobiji ir tautiskās dejas un basketbols. Ar abiem sporta veidiem nodarbojos jau vairāk nekā 10 gadus. Man ļoti interesē ASV profila NBA, ko skatos katru dienu. Tāpat man patīk ēdiena gatavošana, autobūve un kokdarbi.

Reimu Saaremaa
Darba vides speciālists
Tālrunis: +372 56865520
reimu@mapri.eu

Priit Hõbejärv
Galvenais tāmētājs
Tālrunis: +372 53400465
priit.hobejarv@mapri.eu

Gerli Kund
Tāmētājs
Tālrunis: +372 5450 1108
gerli@mapri.eu

Man patīk ceļošana, un brīvajā laikā es labprāt lasu.

Kalle Mölder
Tāmētājs
Tālrunis: +372 507 3856
kalle@mapri.eu

Papildus projektu dokumentācijas izstrādāšanai darbā, vasarās pļauju zālienu un ziemās ar lielāko prieku tīru sniegu.

Aare Majamees
Tāmētājs
Tālrunis: +372 5330 8146
aare@mapri.eu