Objektu darbinieki

Brīvajā laikā es labprāt makšķerētu un ceļotu. Patīk arī darboties ar bitēm. Par nožēlu tam visam nepietiek laika tik daudz cik gribētos.

Guntis Ronis
Projektu vadītājs
Tālrunis:+371 29 287 854
guntis@mapri.eu

Mani hobiji ir sports, motocikli. Pēdējā laikā par manu lielāko hobiju ir kļuvusi mājas būvniecība savai ģimenei.

Ansis Seglins
Objektu vadītājs
Tālrunis:+371 28 617 663
ansis@mapri.eu

Mani brīvā laika hobiji saistās ar automašīnam un bezceļu braukšanu. Patīk labi pavadīt laiku ar draugiem un protams ar ģimeni.

Pauls Feodorovs
Objektu vadītājs
Tālrunis: +371 29 128 708
pauls@mapri.eu

Ventis Putninš
Objektu vadītājs
Tālrunis: +37129226494
ventis@mapri.eu

Brīvajā laikā patīk pavadīt laiku kopā ar ģimeni un doties ceļojumos.
Aizraušanās ir spēlet basketbolu, kā arī labprāt lasu detektīva žanra literatūru.

Mārcis Liepiņš
Objektu vadītājs
Tālrunis: +371 2662 5940
marcis@mapri.eu

Es nodarbojos ar skriešanu, riteņbraukšanu, motosportu, snovbordingu. Man patīk ceļošana un ar to saistītā kultūras un vēstures izzināšana.

Alvar Alamaa
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 505 7481
alvar.alamaa@mapri.eu

Baudu basketbolu un izbraucienus ar velosipēdu. Mierīgākos mirkļos labprāt lasu fantastiku un redzesloku paplašinošu literatūru.

Martin Mõistus
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 5309 2096
martin@mapri.eu

Papildus lauksaimniecības konstrukciju projektu vadīšanai baudu pirts kurināšanu un medīšanu. Brīvajā laikā mani sabiedrotie ir pirtsslota, kārtīgs pirts gars un medību bise.

Reedik Rööpson
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 516 1481
reedik@mapri.eu

Mani interesē motocikli un vecās krievu automašīnas. Izklaidējos, klausoties mūziku, kopā ar draugiem un tuviniekiem apmeklēju ikgadējo mūzikas festivālu “Jazzkaar” un “Tallinn Music Week”.

Taisto Kask
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 513 3328
taisto@mapri.eu

Man patīk nodarboties ar vecām, izmēģinātām un pārbaudītām lietām, kā arī izmēģināt jaunas un interesantas lietas.

Valdo Rohtla
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 508 8805
valdo@mapri.eu

Ej tik tālu, cik redzi, un kad esi nonācis galā, tad redzēsi vēl tālāk.

Maksim Štšepetov
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 526 4080
maksim@mapri.eu

Man patīk smieties, vienmēr laba kompānija, kā arī izaicinājumi dzīvē un hobijos.

Indrek Kalk
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 509 2727
Indrek.Kalk@mapri.eu

Laiku ārpus darba pavadu kopā ar tuviniekiem, daru šo to pa mājām vai kaut ko sportisku.

Kaido Kasepuu
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 510 4905
kaido@mapri.eu

Jau sen nodarbojos ar skriešanu. Īpašs izaicinājums ir garās distances, tādēļ bieži pārbaudu sevi skriešanas maratonos.

Olari Orm
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 5341 8174
olari@mapri.eu

Lauri Matzen
Projektu vadītājs
Tālrunis: +372 528 6049
lauri.matzen@mapri.eu

Es daudz ceļoju, nodarbojos ar fotografēšanu un foto panorāmu veidošanu. No sporta veidiem man patīk badmintons, basketbols, kalnu slēpošana un skrituļslidošana.

Jüri Haponen
Elektromontāžas darbu
projektu vadītājs
Tālrunis: +372 596 8081
Jyri@mapri.eu

 

Brīvajā laikā patīk makšķerēt. Piedalos tautas sporta pasākumos – skrituļslidošanas, riteņbraukšanas un slēpošanas pasākumos.

Martti Tiivoja
Betona darbu
projektu vadītājs
Tālrunis: +372 58 365 555
martti@mapri.eu

Basketbols kopš bērnības man sagādā prieku un piedāvā izaicinājumu. Man ļoti patīk arī enduro motosports, šajā ekstrēmajā sporta veidā nepieciešamā disciplīna pati par sevi ir sasniegums, bet tas noteikti ir piepūles vērts.

Peeter Karja
Betona darbu
projektu vadītājs
Tālrunis: +372 53 339 385
peeter@mapri.eu

Nodarbojos ar niršanu un tā saucamajiem atpūtas sporta veidiem: skriešanu, skrituļslidošanu un slēpošanu. Pēc aizņemtas darba nedēļas acīm liek mirdzēt karsta sauna un auksts alus.

Anti Mihkelson
Betona darbu
būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 517 5991
anti@mapri.eu

Zālamana gudrība:
“Cilvēka sirds plāno savu ceļu,
bet tas kungs vada viņa soļus.”
(Pamācības 16:9)
“Katrs cilvēks ir savas laimes kalējs.”

Artur Minjakov
Betona darbu
būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 53 510 506
artur@mapri.eu

Es daudz ceļoju, nodarbojos ar fotografēšanu un foto panorāmu veidošanu. No sporta veidiem man patīk badmintons, basketbols, kalnu slēpošana un skrituļslidošana.

Jaan Jänes
Betona darbu
būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5392 2763
jaan@mapri.eu

Ronald Rotenberg
Betona darbu
būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5552 3103
ronald@mapri.eu

Madis Järvpõld
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5349 1862
madis@mapri.eu

Brīvajā laikā man patīk peldēt, makšķerēt un reizēm slēpot. Katru dienu eju arī skriet vai pastaigāties ar suni.

Daniil Khaustov
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5837 1146
daniil@mapri.eu

Mani ļoti interesē biškopība, aizraujos arī ar makšķerēšanu. No ekstrēmiem hobijiem pieminēšanas vērta ir braukšana ar motociklu.

Heldur Orav
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 53 475 185
heldur@mapri.eu

Kad neesmu darbā, tad fonā dzirdams R&B (roks un blūzs) un kokdarbu instrumentu radītie decibeli.

Reimo Jakobson
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5566 6186
reimo@mapri.eu

Brīvajā laikā labprāt spēlēju volejbolu, darbi mājās nezin kāpēc nekad nebeidzas, un es nekad neatsakos no labas saunas! :)

Rivo Teppo
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 522 3850
rivo@mapri.eu

Savā brīvajā laikā es nodarbojos ar biljarda sportu, Igaunijas mērogā esmu sasniedzis ievērojamus rezultātus. Mērķus sasniegt man palīdz pastāvīga neatlaidība un precizitāte. Mans dzīves stils ietver arī draudzīgumu un pieklājību.

Mikk Pettai
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 529 9586
mikk.pettai@mapri.eu

Baudu sauli un jūru. Ja ir skaists laiks, tad brīvajā laikā man patīk burāšana, kaut gan arī vējainā laikā burāšana ir savdabīga bauda.

Joosep Nõupuu
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5905 9716
joosep.noupuu@mapri.eu

Nodarboties patīk ar visu, kas ir saistīts ar tehniku un brīvā laika aizpildīšanu. Kā hobijus var uzskaitīt golfu, disku golfu, skriešanu, riteņbraukšanu, skaņas signālu, IT risinājumus utt.!

Andreas Nigol
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 526 7166
andreas@mapri.eu

Katru dienu skrienu vai braucu ar velosipēdu, ziemā slēpoju. Nedēļas nogalēs piedalos rogaininga, xdream sacensībās vai mājās nodarbojos ar saimniecības darbiem. Līdzās darbam, skolai un skriešanai, patīk arī gleznot un zīmēt.

Liis Nemvalts
Būvdarbu vadītāja
Tālrunis: +372 511 7994
liis@mapri.eu

Brīvajā laikā nodarbojos ar radošo darbu kā, piemēram, zīmēšanu un gleznošanu. Kā arī mazliet nodarbojos ar sportu un skriešanu.

Annegrete Külaots
Būvdarbu vadītāja
Tālrunis: +372 5380 6534
annegrete@mapri.eu

Esmu uzaudzis uz džudo paklājiņa. Kad nesacenšos pats, tad darbojos kā tiesnesis. Sniedzu sev izaicinājumus, skrienot maratonos vai sacenšoties uz upes. Nebaidos arī paņemt rokā āmuru.

Roger Rööpson
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 59 053 822
roger@mapri.eu

Indrek Põhjatu
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5383 1067
indrek.pohjatu@mapri.eu

Madis Reinloo
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5660 4063
madis.reinloo@mapri.eu

Martin Kabral
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5399 5166
martin.kabral@mapri.eu

Karl Luha
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 53 909 765
karl.luha@mapri.eu

Priit Paulus
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 53 011 088
priit.paulus@mapri.eu

Tõnis Vään
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 515 1448
tonis.vaan@mapri.eu

Patiesībā esmu dzīvespriecīgs cilvēks, kuram patīk laba kompānija. Mans hobijs ir krāt literatūru par seno un jauno būvniecību.

Mart Kalle
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 53 264 611
mart@mapri.eu

Mikk Andreson
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5190 0101
mikk.andreson@mapri.eu

Siim Vanaküla
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5553 2256
siim.vanakyla@mapri.eu

Tarmo Hanni
Būvdarbu vadītājs
Tālrunis: +372 5399 6777
tarmo.hanni@mapri.eu

Rebeka Solveig Veltson
Inženieris
Tālrunis: +372 56 200 218
rebeka@mapri.eu

“Ja atstāj visu darāmo uz pēdējo minūti, tad tā paveikšanai tu atvēli tikai minūti.” ;)

Thorny Valk
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5650 5587
thorny@mapri.eu

Erki Vellama
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 59 047 910
erki.vellama@mapri.eu

Priidik Vapper
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis:+372 53 008 248
priidik.vapper@mapri.eu

Maikko Lõhmus
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis:+372 5845 5637
maikko@mapri.eu

Hubert Piikov
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 528 7040
hubert.piikov@mapri.eu

Karry Jallai
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 56492539
karry@mapri.eu

Ken Karja
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 53424168
ken@mapri.eu

Marko Kirso
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5902 8350
marko.kirso@mapri.eu

Joosep Russak
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5884 9027
joosep.russak@mapri.eu

Urmet Puusta
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5330 2849
urmet@mapri.eu

Silver Erik Saage
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372  5348 1612
silver@mapri.eu

Siim Villako
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5304 4962
siim@mapri.eu

Priit Reisner
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5592 4043
priit.reisner@mapri.eu

Indrek Haldma
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5301 5787
indrek.haldma@mapri.eu

Marek Raat
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5358 5605
marek@mapri.eu

Matthias Rimm
Objekta vadītāja palīgs
Tālrunis: +372 5333 8669
matthias@mapri.eu

Alan Pallandi
Šoferis
Tālrunis: +372 525 8739
alan@mapri.eu