Objekti personal

Harrastan jooksmist, jalgratta-, mootorratta- ja lumelaua sõitu.
Meeldib reisimine ja sellega kaasnev kultuur ning ajalugu.

Alvar Alamaa
Projektijuht
Tel: +372 5057481
alvar.alamaa@mapri.eu

Naudin korvpalli ja jalgrattasõitu. Rahulikematel hetkedel loen suurima heameelega ulme- ja silmaringi arendavat kirjandust.

Martin Mõistus
Projektijuht
Tel: +372 5309 2096
martin@mapri.eu

Põllumajandusehitusalaste projektide eestvedamise kõrvalt naudin sauna tegemist ja jahindust. Vabal ajal on viht, korralik leil ja jahipüss alati toredad kaaslased.

Reedik Rööpson
Projektijuht
Tel: +372 516 1481
reedik@mapri.eu

Mind huvitavad tsiklid ja vanad vene autod. Meelt lahutan muusikat kuulates, koos sõprade ja lähedastega külastan iga-aastaselt Jazzkaart ja Tallinn Music Weeki.

Taisto Kask
Projektijuht
Tel: +372 513 3328
taisto@mapri.eu

Mulle meeldib tegeleda järeleproovitud heade vanade asjadega ja katsetada uusi huvitavaid.

Valdo Rohtla
Projektijuht
Tel: +372 508 8805
valdo@mapri.eu

Mine nii kaugele kui näed ja kui sa oled kohale jõudnud, näed kaugemale.

Maksim Štšepetov
Projektijuht
Tel: +372 5264 080
maksim@mapri.eu

Mulle meeldib naer, (koma) alati hea seltskond ning väljakutsed elus ja hobides.

Indrek Kalk
Projektijuht
Tel: +372 5092 727
Indrek.Kalk@mapri.eu

Töövälise aja veedan lähedastega, nokitsen kodus või võtan ette midagi sportlikku.

Kaido Kasepuu
Projektijuht
Tel: +372 510 4905
kaido@mapri.eu

Olen pikalt tegelenud jooksmisega. Erilist väljakutset pakuvad pikamaadistantsid, seega panen end alatihti jooksumaratonidel proovile.

Olari Orm
Projektijuht
Tel: +372 5341 8174
olari@mapri.eu

Hobideks puutöö ja vibulaskmine.
Vabal ajal hoian adrenaliini üleval vabatahtliku päästega tegeledes.

Lauri Matzen
Projektijuht
Tel: +372 528 6049
lauri.matzen@mapri.eu

Harrastan palju reisida, fotografeerida ja foto-panoraame koostada.
Spordialadest on lemmikud sulgpall, korvpall, mäesuusatamine ja rulluisutamine.

Jüri Haponen
Elektritööde projektijuht
Tel. +372 51968081
Jyri@mapri.eu

 

Vabal ajal meeldib kalastada. Rahvaspordiüritustel harrastan rulluisutamist, rattasõitu ja suusatamist.

Martti Tiivoja
Betoonitööde projektijuht
Tel: +372 5836 5555
martti@mapri.eu

Lapsepõlvest saati on korvpall mulle suurt naudingut ja väljakutset pakkunud. Lisaks meeldib väga Enduro sport, sellel ekstreemspordialal eeldatud distsipliin on omaette tase, aga kindlasti on jõupingutust väärt.

Peeter Karja
Betoonitööde projektijuht
Tel: +372 5333 9385
peeter@mapri.eu

Tegelen sukeldumise ja lisaks nn tervisespordiga: sörkjooks, rulluisk ja suusatamine. Sära toob silmadesse kuum saun ja külm õlu peale teguderikast töönädalat.

Anti Mihkelson
Betoonitööde objektijuht
Tel: +372 517 5991
anti@mapri.eu

Saalomoni tarkus: „Inimese süda kavandab oma teed, aga Issand juhib tema sammu.“ (Õpetussõnad 16:9)

Artur Minjakov
Betoonitööde objektijuht
Tel: +372 5351 0506
artur@mapri.eu

Jooksmine on olnud viimasel kümnendil enim rahuldust pakkuv spordiala. Treeningutel ja võistlustel on läbitud erinevate pikkustega distantse kuni maratonideni. Nädalavahetusel maal olek, saun ja järv, panevad alati silma särama.

Jaan Jänes
Betoonitööde objektijuht
Tel: +372 5392 2763
jaan@mapri.eu 

Ronald Rotenberg
Betoonitööde objektijuht
Tel. +372 5552 3103
ronald@mapri.eu

Iga päev käin jooksmas või rattaga sõitmas, talvel suusatan. Nädalavahetustel osalen rogainid, xdreamid võistlustel või teen kodus maatöid. Töö, kooli ja jooksmise kõrvalt meeldib ka maalida ja joonistada.

Liis Nemvalts
Objektijuht
Tel: +372 511 7994
liis@mapri.eu

Vabal ajal tegelen loometööga nagu joonistamine ja maalimine. Samuti harrastan ka natuke sporti ja käin jooksmas.

Annegrete Külaots
Objektijuht
Tel: +372 5380 6534
annegrete@mapri.eu

Iga päev kätkeb endas avastamisrõõmu!

Madis Järvpõld
Objektijuht
Tel: +37253491862
madis@mapri.eu

Vabal ajal meeldib ujuda, kalastada ja aeg-ajalt suusatada. Iga päev käin ka koeraga jooksmas või jalutamas.

Daniil Khaustov
Objektijuht
Tel: +372 5837 1146
daniil@mapri.eu

Mind huvitab väga mesindus ja harrastan ka kalapüüki. Ekstreemsematest hobidest väärib mainimist mootorrattaga sõitmine.

Heldur Orav
Objektijuht
Tel: +372 5347 5185
heldur@mapri.eu

Töövälise aja taustamüra moodustavad R&B (rokk ja bluus) ning puidutööriistade poolt tekitatud detsibellid.

Reimo Jakobson
Objektijuht
Tel: +372 5566 6186
reimo@mapri.eu

Vabal ajal käin rõõmuga võrkpalli mängimas, kodused tööd ei kipu miskipärast lõppema ja mitte kunagi ei ütle ära heast saunast! :)

Rivo Teppo
Objektijuht
Tel: +372 522 3850
rivo@mapri.eu 

Vabal ajal tegelen piljardi-spordiga, olen saavutanud Eesti mastaabis arvestatavaid tulemusi. Eesmärkide täitmisel aitab mind järjepidev sihikindlus ja täpsus. Samuti kuuluvad minu elustiiliga kokku sõbralikkus ja viisakus.

Mikk Pettai
Objektijuht
Tel: +372 529 9586
mikk.pettai@mapri.eu

Naudin päikest ja merd. Vabal ajal meeldib mulle ilusa ilmaga purjetada, kuigi ka tormituultes seilamine on omamoodi nauding.

Joosep Nõupuu
Objektijuht
Tel: +372 5905 9716
joosep.noupuu@mapri.eu

Tegeleda meeldib kõigega, mis on seotud tehnika ja vaba aja sisustamisega. Hobideks on golf, discgolf, jooksmine, rattasõit, helindus, IT lahendused jpm!

Andreas Nigol
Objektijuht
Tel: +372 5749 4917
andreas@mapri.eu

Olen judomatil üles kasvanud, kui ise ei võistle, mõistan kohtunikuna teiste üle õiglust. Enese proovile panekuks katsun jõudu maratonidel nii jooksusussides kui jõe peal. Ei pelga ka haamrit haarata.

Roger Rööpson
Objektijuht
Tel: +372 5905 3822
roger@mapri.eu

Huvitun väga spordist, eriti võrkpallist, discgolfist ja orienteerumisest. Samuti naudin ka mootorrattaga maanteel kulgemist.

Indrek Põhjatu
Objektijuht
Tel: +372 5383 1067
indrek.pohjatu@mapri.eu

Hobideks saalihoki ja fotograafia.

Madis Reinloo
Objektijuht
Tel: +372 5660 4063
madis.reinloo@mapri.eu

Peale pikka tööpäeva meeldib mulle veeta kvaliteetaega perekonna seltsis ja tegeleda koeraga. Vabal ajal harrastan laskesporti ning aitan kaasa ka ragbi kultuuri edendamisele Tartus.

Martin Kabral
Objektijuht
Tel: +372 5399 5166
martin.kabral@mapri.eu

Vaba aja sisustan spordi vaatamise või tegemisega. Kiire auto teeb elu ilusaks!

Karl Luha
Objektijuht
Tel. +372 53 909 765
karl.luha@mapri.eu

Positiivne suhtumine on pool võitu! Vabal ajal meeldib jalutada ning jalgrattaga sõita.

Priit Paulus
Objektijuht
Tel. +372 53 011 088
priit.paulus@mapri.eu

Juhindun eelkõige optimisti kirjutamata reeglitest. Vabal ajal tegelen valimatult kõigega, mis annab head energiat.

Tõnis Vään
Objektijuht
Tel. +372 515 1448
tonis.vaan@mapri.eu

Olen tegelikult rõõmsameelne inimene, kes naudib alati head seltskonda. Hobiks on vanema ja uuema ehitusalase kirjanduse kogumine.

Mart Kalle
Objektijuht
Tel: +372 53264611
mart@mapri.eu

Vaba aja veedan meeleldi välitingimustes ja sportides. Mõned huvitavad hobid on purjetamine ja mootorrattad.

Mikk Andreson
Objektijuht
Tel: +372 5190 0101
mikk.andreson@mapri.eu

Väljaspool tööd olen liikuva eluviisiga ning tegelen paljude erinevate spordialadega, olenevalt aastaajast. Enim meeldib mõtteid koguda seljakotiga läbi eesti matkates.

Siim Vanaküla
Objektijuht
Tel: +372 5553 2256
siim.vanakyla@mapri.eu

Roman Šubin
Objektijuht
Tel: +372 5770 4612
roman@mapri.eu

Veedan vaba aja meelsasti jõusaalis trenni tehes või sõprade head seltskonda nautides. Parim stressimaandaja on minu jaoks lihtsa koduse toidu valmistamine ja uute retseptidega katsetamine.

Tarmo Hanni
Tööjuht
Tel: +372 5399 6777
tarmo.hanni@mapri.eu

Koduselt tunnen end võrkpalliväljakul ja tasakaalu hoian lumelaual. Ilusa ilmaga käin ka discgolfi mängimas ja suvel ujumas.

Rebeka Solveig Veltson
Objektiinsener
Tel. +372 56 200 218
rebeka@mapri.eu

"Kui sa jätad kõik tegemised viimasele minutile, siis need kestavad kõigest ühe minuti." ;)

Thorny Valk
Objektijuhi abi
Tel: +372 5650 5587
thorny@mapri.eu

Kui just parasjagu ei õpi, siis töötan ja kui tööd ka ei tee, siis spordin ja vihun rahvatantsu.

Erki Vellama
Objektijuhi abi
Tel: +372 59 047 910
erki.vellama@mapri.eu

Öpin hetkel TTÜ Tartu Kolledžis. Mängin korvpalli ning külastan igapäevaselt jöusaali. Kuulun Kuressaare Linnaorkestri koosseisu, kus mängin B-tuubat. Olen pärit Saaremaalt.

Priidik Vapper
Objektijuhi abi
Tel:+372 53 008 248
priidik.vapper@mapri.eu

Vaba aega meeldib veeta sõprade seltsis, kas siis sporti tehes või lihtsalt koos aega veetes. Hobideks on jalgpall, korvpall ja aeg-ajalt külastan ka jõusaali.

Maikko Lõhmus
Objektijuhi abi
Tel:+372 5845 5637
maikko@mapri.eu

Harrastan pikamaajooksu ja ujumist. Tohutult meeldib vaba aega veeta sõprade ja lähedaste seltsis.

Hubert Piikov
Objektijuhi abi
Tel. +372 528 7040
hubert.piikov@mapri.eu

Meeldib aega veeta lähedaste- ning sõpradega. Hobideks on jõutreening, discgolf ja jalgrattasõit. Talvisel ajal suusatan ja sõidan lumelauaga.

Karry Jallai
Objektijuhi abi
Tel. +372 56492539
karry@mapri.eu

Korvpalli mängimine võtab suurema osa vabast ajast. Kuid nädalavahetustel meeldib osa võtta mõnest rahvaspordiüritusest või olla maal. Silma panevad särama mõnusad inimesed seltskonnas.

Ken Karja
Objektijuhi abi
Tel. +372 53424168
ken@mapri.eu

Meeldib sportida, ennast proovile panna, sõpradega aega veeta, mototehnikat kõpitseda ning elust rõõmu tunda. Eelkõige väärtused, siis edu!

Marko Kirso
Objektijuhi abi
Tel. +372 5902 8350
marko.kirso@mapri.eu

Joosep Russak
Objektijuhi abi
Tel. +372 5884 9027
joosep.russak@mapri.eu

Urmet Puusta
Objektijuhi abi
Tel. +372 5330 2849
urmet@mapri.eu

Üritan iga päev õppida midagi uut ja ennast mitmekülgselt arendada. Mängin korvpalli ja käin jooksmas. Hobide hulka kuuluvad veel discgolf, motosport ja investeerimine.

Silver Erik Saage
Objektijuhi abi
Tel. +372  5348 1612
silver@mapri.eu

Siim Villako
Objektijuhi abi
Tel. +372 5304 4962
siim@mapri.eu

Priit Reisner
Objektijuhi abi
Tel. +372 5592 4043
priit.reisner@mapri.eu

Indrek Haldma
Objektijuhi abi
Tel. +372 5301 5787
indrek.haldma@mapri.eu

Vabal ajal saab tegeleda koeraga ning mõelda,
mida head ja uut on päevas korda saadetud.
Hobidest harrastan võrkpalli.

Marek Raat
Objektijuhi abi
Tel. +372 5358 5605
marek@mapri.eu

'Vabal ajal meeldib tegeleda lugemise ja tervisespordiga. Eriti meelepärane on kiirjooks.

Matthias Rimm
Objektijuhi abi
Tel. +372 5333 8669
matthias@mapri.eu

Korvpall on üks minu lemmik vaba aja viide. Kokandus ei ole mulle samuti võõras. Meeldib valmistada ja nautida nii erinevaid maitseelamusi kui ka traditsioonilist eestimaist toitu.

Alan Pallandi
Autojuht-varustaja
Tel: +372 525 8739
alan@mapri.eu