Kontor

Pikamaajooks ja võistluskunstid on mu südame võitnud. Silmad paneb särama ka rahvatants ja lõõtspilli mäng. Mootorrattal kulgedes on tore vahel uusi kohti avastada.

Priit Jaagant
Juhataja
Tel: +372 506 6432
priit@mapri.eu

Igapäevases to-do listis: 1) Don’t worry 2) Be happy

Heikki Valk
Ehitusdirektor
Tel: +372 510 0675
heikki@mapri.eu

Hobi korras mängin korvpalli, tantsin rahvatantsu ja osalen rahvajooksu üritustel.

Mariliis Hänilane
Tartu kontori büroojuht/
juhiabi
Tel: +372  5361 6059
mariliis@mapri.eu

Oma hobidest tooksin välja fotograafia, rulluisutamise, rattasõidu, lumelauatamise ja mäesuusatamise. Samuti meeldib mulle aeg-ajalt tegeleda käsitöö ja aiakujundusega. Lemmikuks on ka intervalltrenn.

Kairi Kravets
Tallinna kontori
büroojuht/ juhiabi
Tel: +372 53 498 959
Tel: +372 608 7222
kairi@mapri.eu 

Kes ei suuda muuta oma mõttemalle, ei suuda eales muuta tegelikkust ning ei saavuta seetõttu mitte mingisugust edu.

Margus Väärsi
Müügijuht
Tel: +372 5566 3320
margus@mapri.eu

Minu hobide hulka kuulub vana tehnika restaureerimine. Olen ka Lõuna-Eesti vanatehnika klubi Levatek liige.

Veiko Praks
Ostujuht
Tel: +372 523 8839
veiko@mapri.eu

Annika Tammisto
Ostujuht
Tel: +372 527 7343
annika@mapri.eu

Ei ütle kunagi ära meeldivast seltskonnast, meeleolukast üritusest ja väljakutseid pakkuvast seiklusest. Olgu see siis järsk ja kiire nõlv Alpides, ekstreemne sukeldumise koht India ookeanis või meeldiv matkarada Eestis.

Aigar Rohtla
Üldehitustööde valdkonna juht
Tel: +372 5662 7212
aigar@mapri.eu

Pühendan oma vaba aja eelkõige perele ja spordile. Naudin jalgrattasõitu, jooksmist, rulluisutamist ja talvel suusatamist. Harmooniline pereelu ja sportlik eluviis on õnneliku elu alus.

Andrus Vilt
Üldehitustööde valdkonna juht
Tel: +372 5564 1819
andrus@mapri.eu

Vabal ajal meeldib mulle puhata ja mängida.
Hobid on võrkpall, korvpall, ratsutamine ja magamine :)
Vähesel määral naudin lumelauda ja motokrossi.

Kaarel Oberschneider
Betoonitööde osakonna
juhataja
Tel: +372 5830 3231
kaarel.oberschneider
@mapri.eu

Hobid: kestvussport, muusika.

Aivar Lehtmaa
Kvaliteedijuht
Tel: +372 518 7571
aivar@mapri.eu 

Peale teguderikka töö- ja pereelu tegelen aktiivselt rahvatantsu ja joogaga.

Lilit Jaagant
Analüütik
Tel: +372 518 4662
lilit@mapri.eu

Minu töövõimet suurendab ja pingeid maandab jooksmine, jalgrattasõit ja vesiaeroobika. Hobina kogun vanavara. Puhkuse veedan alati pereringis.

Kadri Sada
Pearaamatupidaja
Tel: +372 505 4665
kadri@mapri.eu

Tööväliselt naudin perega koosveedetud aega. Mulle meeldib väga lugemine ja kokandus.

Anneli Toming
Raamatupidaja
Tel: +372 527 4237
anneli@mapri.eu

Minu hobideks on rahvatants ja korvpall. Mõlemat spordiala olen harrastanud üle 10 aasta. Suurt huvi pakub USA profiliiga NBA, mida jälgin igapäevaselt. Lisaks meeldivad kokkamine, autondus ja puutöö.

Reimu Saaremaa
Töökeskkonnaspetsialist
Tel: +372 56865520
reimu@mapri.eu

Pikad jalutuskäigud ja koer. Jalgratas. Hea seltskond, maitsev toit ja õdusad kohvikud. Teater ja muusika. Reisimine. Erialaselt paelub ajalooline arhitektuur ja loodust säästev renoveerimine.

Reelika Mitrovski
Projekteerimise
projektijuht
Tel: +372 56 504 502
reelika@mapri.eu

Vabal ajal puhakan töö tegemisest ujudes, jalgpalli mängides või muul viisil aktiivselt aega sisustades. Pean lugu ka muusikast, teatrist ja kinost ning kõigest muust, mis ühendab meeldiva ajaviite toreda seltskonna ja sõpradega.

Mihkel Kannelmäe
Projekteerimise
projektijuht
Tel: +372 526 2182
mihkel.kannelmae            @mapri.eu

 

Talvisel ajal tegelen suusatamisega, suvisel ajal naudin randa ja merd. Läbi aasta naudin korvpalli vaatamist ja mängimist, kuid huvi pakuvad loomulikult pea kõik pallimängud.

Sven Nuter-Tammin
Projekteerija
Tel: +372 5591 4845
sven@mapri.eu

Muusika on oluline osa minu elust, olen üle 20 aasta puhkpilli mänginud. Mind paelub arhitektuur, reisikirjandus ja ujumine.

Priit Hõbejärv
Eelarvestuse osakonna
juhataja
Tel: +372 53400465
priit.hobejarv@mapri.eu

Gerli Kund
Eelarvestaja
Tel: +372 5450 1108
gerli@mapri.eu

Meeldib reisimine ja vabal ajal loen suurima heameelega.

Kalle Mölder
Eelarvestaja
Tel: +372 507 3856
kalle@mapri.eu

Tööalase projektdokumentatsiooni läbitöötamise kõrvalt niidan suviti muru ja talvel roogin suurima hea meelega lund.

Aare Majamees
Eelarvestaja
Tel: +372 5330 8146
aare@mapri.eu

Harrastan ekstreemsporti- talvel naudin lumelauda ja suvel surfan wakeboardiga. Puhas nauding!

Artūrs Sausiņš
Läti müügijuht
Tel: +371 2835 5926
arturs@mapri.eu