Sponsorlus

Meie toetame

Liikuda kaugemale, jõuda rohkem ja panustada enam kui kes tahes teine! Meie toetame tublisid ja väärt teotahtelisi inimesi.

Festival Sabatants

Sabatants on Eestis ainulaadne festival, mille eesmärk on traditsioonilise tantsu alalhoidmine ja edendamine. Festival sai alguse aastal 2012 ja pakub igal kevadel mitu päeva järjest tantsurõõmu. Esmakordselt on programmi lisandunud ka soome-ugri teemaline erifestival. Lisaks festivalidele pakub Sabatants regulaarselt Hopneri Majas õppimisele suunatud tantsuõhtuid ning tellimise peale meelelahutuslikku ja õpetlikku tantsuprogrammi ka mujal. http://sabatants.ee/et/sabatants-2018/

Eliit jalgrattaklubi Cycling Tartu

Tegemist on Tartu linna registreeritud klubiga, mille eesmärgiks on koondada Eesti andekamaid 19-25 aastaseid rattureid ning pakkuda neile lisaks kodusele kalendrile ka Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) kalendris olevaid võidusõite. Klubi aitab noori, kes soovivad saada jalgrattaspordis tipptegijateks ning reklaamib Tartut jalgrattasõbraliku linnana.

 

BRICO 2018
THE NORDIC STEEL BRIDGE COMPETITION

BRICO 2018 on juba kolmandat korda Eestis toimuv inseneri ja arhitektuuri üliõpilaste mõõduvõtt erialastes oskustes konkurentsivõimelises ja lõbusas õhkkonnas. Võistlusest võtavad osa üliõpilased üle maailma.
Sel aastal toimub võistlus 14.-18. mail. Vaata lisa: www.brico.ee

IBU YJWCH

Mapri Ehitus OÜ on 2018. aastal toimuva IBU YJWCH (International Biathlon Union_ Youth and junior world championships biathlon) toetaja ja partner. Võistlused toimuvad Otepääl 26.02.-04.03.2018 Tehvandi Spordikeskuses.
Võistlusel osaleb ligikaudu 40 riiki ja 350 sportlast. Programmis on individuaal-, sprindi-, viitstardi- ja teatevõistlused.

Otepää rattamaraton

Mapri Ehitus OÜ on Otepää rattamaratonide suurtoetaja ja ehituspartner.

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi korvpallimeeskond

Juba aastast 2013 toetab Mapri Ehitus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi korvpallimeeskonda.

Rallisportlased Raul Jeets ja Andrus Toom

Mapri Ehitus toetab Jeetsi ja Toomi meeskonda aastast 2012.
2017 a. sõitis ka Kuldar Sikk.
Nende võistlusautoks on Skoda Fabia R5.
Mõned tulemused:

  • 2016 a. Seajets Acropolis Rally 6.- 8. mai, FIA ERC Euroopa autoralli MV etapp – ABS 4. koht
  • 2016 a. auto24 Rally Estonia 15.- 17. juuli, FIA ERC Euroopa autoralli MV etapp – ABS 4. koht
  • 2016 a. Rajd Rzeszowski 4.- 6. august, FIA ERC Euroopa autoralli MV etapp – ABS 9. koht
  • 2016 a. FIA ERC Euroopa meistrivõistluste 10. koht hooaja kokkuvõttes
  • 2017 a. Orlen Rally Poland 29. juuni- 2. juuli, WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapp – katkestamine
  • 2017 a. Neste Rally Finland 27.- 30. juuli, WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapp – ABS 22. koht, WRC 2 6. koht
  • 2017 a. Lõuna-Eesti ralli 25.- 26. august, Eesti ja Läti autoralli MV etapp –  8. koht
  • 2017 a. 50. Silveston Saaremaa ralli 13.-14. oktoober, 3. koht

“Noored roolis” projekt

„Noored roolis” on projekt, kus õpetatakse noori poisse ja tüdrukuid vanuses 8-15 autoga sõitma. Sarja eesmärk on tutvustada noortele ohutuid sõiduvõtteid, õiget turvavarustuse kasutamist ning anda noortele esmane võistluskogemus. Kogemused saadakse sõitu harjutades, omavahel võisteldes ja treeneritelt. Võistlused toimuvad noortele sobivatel ning suletud radadel, tänavasõidu autodega ja juhendajate kaasabil.

Jalgpalliklubi FC Otepää laste meeskond

FC Otepää pakub Otepää piirkonna lastele võimalust tunda rõõmu ja naudingut jalgpalli mängimisest juba aastast 2004. Mapri Ehitus toetab Klubi noorjalgpallurite võistlussõite ja turniiridel osalemist.
Vaata ka FC Otepää noortevõistkonna videot:
EMV E2.V FC Otepää – FC Helios Lähte, 14:4 (10.05.2015)

MTÜ Spordiklubi ProRunner

Ametlikult 2014. aasta lõpus Viljar Vallimäe juhendamisel tegutsemist alustanud Spordiklubi Prorunner on kasvanud (üheks) suurimaks üle-Eestiliseks jooksuklubiks, mis ühendab esimesi kilomeetreid läbivaid harrastajaid ning ka kõrgemate eesmärkidega mehi-naisi! Ca 150-liikmeline punt “rohelisi”, kelle eesmärk on treenida targalt, eesmärgipäraselt ja mitte unustada, et sellejuures on vaja sporti ka nautida! 😉 Vaata lisaks: www.prorunner.ee

Poksiklubi Sirge

Poksiklubi Sirge on asutatud 2002. aastal ning on Eesti poksi arendanud juba üle 15 aasta. Klubi treener Artur Sinilill on pikaajaliste kogemustega ning tema järjepidevus, pühendumine ja tahe poksi edasi arendada on viimastel aastatel olnud vundamendiks, millel Tartu poks püsib. Vaata lisaks: www.poksiklubi.ee


Vaata edasi
More