Juhi pöördumine

Olen tegutsenud ehitusvaldkonnas juba üle 20 aasta.Priit Jaagant Kõige rohkem paelub mind ehituse juures loomise protsess – me muudame keskkonda, loome uusi ruume, parandame ja muudame olemasolevat. Väga oluline on ka ehituse tellijate tänu ja rahulolu. Mapri Ehitus OÜ on kasvanud kiiresti ligi 100 töötajaga ettevõtteks.

Meie hulgas leidub nii mitmekümneaastase kogemustepagasiga ehituseksperte, kui ka äsja koolipingist tulnud andekaid, innukaid ja eneseteostussooviga noori, tänu kellele püsib meie kollektiiv alati aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega.

Oleme ehitussektoris jõudsalt kasvanud, keskendudes peatöövõtule ja kvaliteetsele projektijuhtimisele. Lisaks on meie eesmärgiks saada Baltikumi suurimaks põllumajandusehitusega tegelevaks ettevõtteks, pakkudes põllumeestele täisteenust alates ideest ja projektijuhtimisest kuni „võtmed kätte“ teostuseni koos seadmete ja tehnoloogia paigaldusega.

Täname kõiki tellijaid, kes on ehitustöö meie kätesse usaldanud. Loodame, et oleme vastanud teie ootustele ning meil õnnestub tulevikus veel pikalt jätkata koostööd ja ehitusalaste unistuste realiseerimist.

Priit Jaagant allkiri

Priit Jaagant

Juhataja