Heategevus

Meie toetame

Meie panus ühiskonda, olgugi väike või suur, on tehtud eesmärgil luua võimalusi ja toetada tublisid inimesi ja ettevõtmisi meie ümber.
Inspireeri ja ole eeskujuks, seeläbi kasvatad teadlikkust ja hoolivust üksteiste vastu!

Eesti Invaspordi Liit

Eesti Invaspordi Liit on tunnustatud puuetega inimeste spordiliit, mis koos Eesti Tennise Liiduga arendab Eesti ratastoolitennist. Töö käib paralleelselt kahes suunas: esiteks arendavad nad ratastoolitennist kui liikumisharrastust mitmel pool vabariigis ning parimatele võimaldatakse end proovile panna rahvusvahelisel tasemel, et oleks võimalik jõuda välja Paraolümpiamängude tenniseturniirile. Mapri Ehitus toetab Eesti Invaspordi Liidu kaudu ratastoolis olevaid inimesi, et nad saaksid osaleda ratastoolitennise treeningutel ja võistlustel.

Sportlik kogupereüritus „Suõtekkäm“

Sportlik kogupereüritus „Suõtekkäm“ toimub kogu valda hõlmava ürituse „Põlva Päevade“ raames. Nüüdseks toimunud juba kahel aastal- 2015 ja 2016. „Suõtekkämi“ korraldajaks on Mammaste Kallutajad MTÜ. Üritus on oma olemuselt heategevuslik jalgrataste mäkketõus, millele on huvitav ja kõneainet pakkuv nimi mõeldud. Ürituse sihtgrupiks on inimesed, kes huvituvad aktiivsest eluviisist, uutest ja lõbusatest kogemustest ning tervislikust ajaveetmisest.

Viljandimaa lõõtspillipäev

Viljandimaa lõõtspillipäev on kõikidele teppo tüüpi lõõtspilli mängijatele ja -huvilistele suunatud sündmus. Seda korraldab Viljandimaa Lõõtspilliklubi, mis on loodud eesmärgiga populariseerida teppo tüüpi lõõtspilli mängu; olla kokkusaamis- ja koosmängukohaks kohalikele entusiastidele ning taaselustada piirkondlikku repertuaari. Lõõtspillipäeval on hea võimalus teha pilliga nii esmatutvust kui ka arendada oma huvi edasi või lihtsalt lüüa tantsu, kuulata kontserte ning vestelda lõõtspillifännidega.

Tartu Laste Turvakodu

Tartu Laste Turvakodu on Tartu linnavalitsuse asutus, mis töötab ajutise varjupaigana, osutades abi, tuge ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ja peavarju ning hoolitsuseta jäänud 3-18 aastastele lastele ning vajadusel ka lastega vanematele. Turvakodu on koht, kuhu saab minna nii vaimse kui füüsilise vägivalla eest peitu. Turvakodu abistab ka neid, kel on kodus materiaalseid probleeme: kas napib süüa, vajad riideid või jalanõusid.

SA Eesti Lastefond

SA Eesti Lastefond asutati 1988.a ja on vanim lastekaitsega järjepidevalt tegelev organisatsioon Eestis. Mapri Ehitus OÜ toetab SA Eesti Lastefondi projekti “ Lastekodust kõrgkooli“.

Jan Jakobson – motokross

Mõned tema parimad tulemused:

 • 2016 Rahvusvahelise võistluse Dolle Wintercross Saksamaal 6. koht MX2
 • 2016 Saksamaa Meistrivõistluste 5. koht
 • 2016 Eesti Meistrivõitluste 7. koht

Martin Krusemann

Mapri Ehitus OÜ toetab noort andekat rattasportlast, kellel on ette näidata järgmised tublid saavutused:

 • Jalgrattakrosside karikavõistlus “Sügis” 2014 – 1.koht
 • Team Rattapood Cup 2015 kokkuvõtte – 1.koht
 • EMV cyclo-crossis M12 –  3.koht
 • Ühe ringi sõit trekil 1982-2015 edetabelis 10-aastaste rekord; 11-aastaste rekord
 • Taani noortetuuril “Tour De Himmelfart” U13 9.koht ( Parim tulemus tuuril oli grupisõidus 3. koht)
 • Soomes noortetuuri “Kultanen Kampi” M12  Võitja
 • Saksamaa noortuuril “Berlin Kids-Tour” U13 7.koht
 • Estonian Cup sarja  M12 Võitja
 • Soudal Cyclocrossi sarjas  M12  Võitja
 • Tallinna CX MV M14 3. koht