Toimisto

Pitkänmatkanjuoksu ja kamppailulajit ovat voittaneet sydämeni. Myös kansantanssi ja harmonikansoitto tuovat pilkettä silmään. Moottoripyörän selässä on hauska tutustua uusiin seutuihin.

Priit Jaagant
Johtaja
Puhelin:+372 506 6432
priit@mapri.eu

Tarmo Roos
Johtaja
Puhelin: +372 5237124
tarmo@mapri.eu

Jokapäiväinen to-do lista: 1) Don’t worry 2) Be happy

Heikki Valk
Rakennusjohtaja
Puhelin:+372 510 0675
heikki@mapri.eu

Vapaa-aikana pidän uimisesta, kalastuksesta ja toisinaan hiihtämisestä. Päivittäin käyn myös koiran kanssa juoksemassa tai kävelyllä.

Margus Väärsi
Myyntipäällikkö
Puhelin:+372 5566 3320
margus@mapri.eu

Pelaan harrastuksena koripalloa, tanssin kansantansseja ja osallistun juoksutapahtumiin.

Mariliis Hänilane
Tarton Toimipäällikkö/
Sihteeri
Puhelin:+372  5361 6059
mariliis@mapri.eu

Harrastuksistani mainitsisin valokuvauksen, rullaluistelun, pyöräilyn, lumilautailun ja alppihiihdon.
Pidän myös toisinaan käsitöiden ja puurtarhan suunnittelun parissa puuhaamisesta. Suosikkeihin kuuluu myös intervallitreenaus.

Kairi Kravets
Tallinan Toimipäällikkö/
Sihteeri
Puhelin: +372 5349 8959
Puhelin: +372 608 7222
kairi@mapri.eu

 

Minun harrastuksiini kuuluu vanhojen koneiden kunnostus. Olen myös Etelä-Viron vanhan tekniikan kerhon Levatekin jäsen.

Veiko Praks
Ostopäällikkö
Puhelin:+372 523 8839
veiko@mapri.eu

Annika Tammisto
Ostopäällikkö
Puhelin: +372 527 7343
annika@mapri.eu

En koskaan kieltäydy miellyttävästä seurasta, tunnelmallisesta tilaisuudesta ja haasteita tarjoavasta seikkailusta.

Aigar Rohtla
Rakennusosaston johtaja
Puhelin: +372 5662 7212
aigar@mapri.eu

Andrus Vilt
Rakennusosaston johtaja
Puhelin: +372 5564 1819
andrus@mapri.eu

Pidän vapaa-aikana lepäämisestä ja pelaamisesta.
Harrastuksia ovat lentopallo, koripallo, ratsastus ja nukkuminen :)
Jossain määrin nautin lumilautailusta ja motocrossista.

Kaarel Oberschneider
Betonityöosaston johtaja
Puhelin: +372 5830 3231
kaarel.oberschneider
@mapri.eu

Harrastukset: kestävyysurheilu, musiikki.

Aivar Lehtmaa
Laatupäälikkö
Puhelin: +372 518 7571
aivar@mapri.eu

Toimeliaan työ- ja perhe-elämän ohessa harrastan aktiivisesti kansantanssia ja joogaa.

Lilit Jaagant
Analyytikko
Puhelin: +372 518 4662
lilit@mapri.eu

Minun työkykyäni lisäävät ja jännitteitä purkavat juokseminen, pyöräily ja vesiaerobic. Harrastuksena kerään antiikkia. Lomat vietän aina perheen parissa.

Kadri Sada
Pääkirjanpitäjä
Puhelin: +372 505 4665
kadri@mapri.eu

Työn ulkopuolella nautin perheen kanssa vietetystä ajasta. Pidän kovasti lukemisesta ja kokkaamisesta.

Anneli Toming
Kirjanpitäjä
Puhelin: +372 527 4237
anneli@mapri.eu

Minun harrastuksiani ovat kansantanssi ja koripallo. Molempia olen harrastanut yli 10 vuotta. Olen erittäin kiinnostunut USA:n ammattilaisliiga NBA:sta, jota seuraan päivittäin. Lisäksi pidän ruoanlaitosta, autoista ja puutöistä.

Reimu Saaremaa
Työympäristöasiantuntija
Puhelin:+372 5686 5520
reimu@mapri.eu

Pitkät kävelylenkit ja koira. Polkupyörä. Hyvä seura, maistuva ruoka ja viihtyisät kahvilat. Teatteri ja musiikki. Matkustelu.

Reelika Mitrovski
Suunnittelun
suunnittelujohtaja
Puhelin: +372 5650 4502
reelika@mapri.eu

 

Mihkel Kannelmäe
Suunnittelun
suunnittelujohtaja
Puhelin: +372 526 2182
mihkel.kannelmae            @mapri.eu

 

Talviaikaan harrastan hiihtoa, kesällä nautin rannasta ja merestä. Ympäri vuoden nautin koripallon katselusta ja pelaamisesta, mutta luonnollisesti lähes kaikki palloilulajit kiinnostavat.

Sven Nuter-Tammin
Suunnittelija
Puhelin: +372 5591 4845
sven@mapri.eu

Priit Hõbejärv
Tarjouslaskenta osaston
johtaja
Puhelin:+372 5340 0465
priit.hobejarv@mapri.eu

Gerli Kund
Rakennuslaskija
Puhelin: +372 5450 1108
gerli@mapri.eu

Pidän matkustamisesta ja vapaa-aikana luen erittäin mielelläni.

Kalle Mölder
Rakennuslaskija
Puhelin: +372 507 3856
kalle@mapri.eu

Työhön liittyvän suunnitteluaineiston käsittelyn rinnalla leikkaan kesäisin nurmikkoa ja talvisin luon lunta mitä parhain mielin.

Aare Majamees
Rakennuslaskija
Puhelin: +372 5330 8146
aare@mapri.eu

Harrastan extreme-urheilua – talvella nautin lumilautailusta ja kesällä vesilautailusta. Pelkkää nautintoa!

Artūrs Sausiņš
Latvian myyntipäällikkö
Puhelin: +371 2835 5926
arturs@mapri.eu